En Kolay Elektrikli Scooter Uygulaması

En Kolay Elektrikli Scooter Uygulaması

Hollanda, bisiklet diyarı. Sadece bisiklet diyarı değil scooter ve elektrikli scooter diyarı da diyebiliriz. Bisiklet sürmeyi seviyor, fakat yavaş bir bisiklet kullanıcısıysanız. Yetişmeniz gereken yere zamanında ulaşmak için “Go Sharing” yani en kolay elektrikli scooter kiralama uygulamasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Scooterin elektriklisi de mi olur diyorsanız, etrafınıza daha dikkatli baktığınızda sevimli küçük yeşil e-scooterları göreceksiniz. Go Sharing’i ilk gördüğümde, üstündeki etiketten dolayı bir kurye firması olduğunu zannettim. Daha sonra sokaklarda park edilmiş pek çok e-scooter görünce neymiş bu sevimli şey diye bir Google’ladım ve Go Sharing ile tanıştım.

GO sharing

Peki Nasıl Kullanacağız?

Öncelikle Go Sharing Uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

GO Paylaşım uygulaması Apple App Store’dan veya Google Play mağazasından indirilebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra, şimdi sıra kayıt olmakta. Yalnızca dakika başına ödeme yaparsınız ve kayıt ücreti yoktur.

Uzun Doğrulama Prosedürleri Yok

Hemen yola çıkmak istiyorsunuz, fakat bu kişisel bilgilerinizi ve ehliyetinizi doğrulamadan imkansız. Her şey onaylandıktan sonra, bir doğrulama mesajı alacaksınız. Daha sonra sizin için uygun bir paket seçin.

Şimdi Sıra E-Scooteri Bulmakta

Uygulamada tüm e-scooterları haritada görebilirsiniz. Size en yakın e-scooteri seçin. Şimdi 15 dakikanız var. 15 dakika içinde seçtiğiniz e-scooterın yanına gitmeniz gerekiyor.

Rezervasyon yaptığınız e-scooter’ınızı buldunuz. Önce herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol edin. Hasar varsa, lütfen uygulamada bunu bildirin. Bunu ünlem işaretine tıklayarak yapabilirsiniz. Daha sonra, e-scooter üzerindeki QR kodunu tarayın veya e-scooter’ı açmak için uygulamadaki “başlat” düğmesine tıklayın. Artık bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Peki E-Scooteri Nasıl Teslim Edeceğim ?

E-scooter’ı açık yeşil alanda (servis alanı) belirlenen bir yere park edebilirsiniz. Trafik kurallarına uygun şekilde park edip etmediğinize dikkat edin. Aracınızı sadece servis alanında sonlandırabilirsiniz.’Son sürüş’ uygulamasına tıklayın, e-scooter kapanacaktır.

İşte hepsi bu kadar. Daha önce hiç motor kullanmadıysanız bile korkmanıza gerek yok. Çok eğlenceli bir yolculuk sizi bekliyor.

Rüzgarın tadını çıkarmayı ve trafik kurallarına uymayı unutmayın.

aysaa

Related Posts

Hollanda’daki Tatil Köyleri

Hollanda’daki Tatil Köyleri

Turuncu Kodlu Ülke : Türkiye

Turuncu Kodlu Ülke : Türkiye

Corona Sporu: JELLE’S MARBLE RUNS

Corona Sporu: JELLE’S MARBLE RUNS

Hollanda’da Yeni Araç Satın Almak mı?Yoksa Kiralamak mı?

Hollanda’da Yeni Araç Satın Almak mı?Yoksa Kiralamak mı?

1 Comment

  1. I not to mention my buddies appeared to be examining the excellent information found on your web blog while the sudden came up with an awful feeling I never thanked the web blog owner for those techniques. My people are actually absolutely thrilled to read through all of them and now have actually been taking pleasure in those things. Thanks for getting simply helpful and for obtaining these kinds of terrific subjects most people are really desperate to be aware of. Our own sincere regret for not saying thanks to you sooner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi çekebilir

Etiketler