En Kolay Elektrikli Scooter Uygulaması

The Easiest Electric Scooter Application

Netherlandsthe land of cycling. We can say not only bike land, but also scooter and electric scooter land. If you like cycling, but you are a slow cycling user. You can use “Go Sharing”, the easiest electric scooter rental application, to reach where you need to arrive on time.

If you want the electric of the scooter, you will see the cute little green e-scooters when you look around more carefully. When I first saw Go Sharing, I thought it was a courier company because of the label on it. Then, when I saw many e-scooters parked in the streets, I was on Google with this cute thing and met Go Sharing.

GO sharing

So How Do We Use It?

First of all, you need to download the Go Sharing App on your phone.

The GO Sharing application can be downloaded from the Apple App Store or the Google Play store. After downloading the app, now it's time to register. You only pay per minute and there is no registration fee.

No Long Validation Procedures

Hemen yola çıkmak istiyorsunuz, fakat bu kişisel bilgilerinizi ve ehliyetinizi doğrulamadan imkansız. Her şey onaylandıktan sonra, bir doğrulama mesajı alacaksınız. Daha sonra sizin için uygun bir paket seçin.

Şimdi Sıra E-Scooteri Bulmakta

Uygulamada tüm e-scooterları haritada görebilirsiniz. Size en yakın e-scooteri seçin. Şimdi 15 dakikanız var. 15 dakika içinde seçtiğiniz e-scooterın yanına gitmeniz gerekiyor.

Rezervasyon yaptığınız e-scooter’ınızı buldunuz. Önce herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol edin. Hasar varsa, lütfen uygulamada bunu bildirin. Bunu ünlem işaretine tıklayarak yapabilirsiniz. Daha sonra, e-scooter üzerindeki QR kodunu tarayın veya e-scooter’ı açmak için uygulamadaki “başlat” düğmesine tıklayın. Artık bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Peki E-Scooteri Nasıl Teslim Edeceğim ?

E-scooter’ı açık yeşil alanda (servis alanı) belirlenen bir yere park edebilirsiniz. Trafik kurallarına uygun şekilde park edip etmediğinize dikkat edin. Aracınızı sadece servis alanında sonlandırabilirsiniz.’Son sürüş’ uygulamasına tıklayın, e-scooter kapanacaktır.

İşte hepsi bu kadar. Daha önce hiç motor kullanmadıysanız bile korkmanıza gerek yok. Çok eğlenceli bir yolculuk sizi bekliyor.

Rüzgarın tadını çıkarmayı ve trafik kurallarına uymayı unutmayın.

aysaa

Related Posts

Turuncu Kodlu Ülke : Türkiye

Coded Orange Country: Turkey

Corona Sporu: JELLE’S MARBLE RUNS

Sport of Covid-19: JELLE’S MARBLE RUNS

Hollanda’da Yeni Araç Satın Almak mı?Yoksa Kiralamak mı?

Lease Vs Buy Car In The Netherlands

“Covid-19’dan Nasıl Kurtuldum”

'How I Got Rid of Covid-19'

No Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlginizi çekebilir

Tags